Feladatok

  • Beérkező áruk kamionról való lerakodása és betárolása
  • A beérkező áruk mennyiségének, minőségének és egyéb adatainak ellenőrzése
  • A kiszállításokkal összhangban a késztermékek rakodásra való előkészítése, valamint azok kamionra rakodása
  • Kimenő megrendelések komissiózása
  • Targoncázás, kézi- és gépi anyagmozgatás
  • Leltározás
  • Raktári adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Targoncás jogosítványt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk

  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér
  • Összetartó csapat, céges rendezvények
  • Egy műszakos munkarend

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Van gyakorlatod gépi és kézi anyagmozgatásban?
Precíz vagy és rendszerben gondolkozol?
Ha igennel válaszoltál a fenti kérdésekre akkor jelentkezz a Garzon Bútor Kereskedelmi Kft. csapatába
RAKTÁROS (TARGONCÁS) pozíciónkra.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldd el önéletrajzodat bérigénnyel ellátva.