DIVIAN - MEGA KFT

Csatlakozz hozzánk

Raktáros

pozícióba!

Lehetőséget keresel, hogy a nagy potenciállal rendelkező bútorgyártó vállalatnál indítsd el a karriered?

A Divian-Mega Kft. egy olyan cég, amely lehetőséget biztosít, hogy a legjobb raktári árukiadó munkatársunk legyél! Jó állóképességűnek, kitartónak és határozottnak kell lenned, hogy eredményeket érj el csapatban. A munkakezdés pillanatától a te küldetésed az lesz, hogy fénysebesen dolgozva segítsd, hogy útjára tudjon indulni a minőségben tökéletes késztermék.

Ha nagyszerű eredményeid vannak, és készen állsz elindítani a karrieredet, mint raktári árukiadó munkatárs, jelentkezz!

Feladatok, a munka jellemzői:

  • Az áru kezelése, mozgatása és a raktárban történő elhelyezése
  • Az áruk összekészítése a megrendelések alapján
  • A készletek kiadása a megfelelő dokumentációval
  • A raktári folyamatok pontos és hatékony végrehajtása

Elvárások:

  • Kitartóan, precízen végezd a munkád
  • Motiváljon a siker, személyes fejlődés
  • Könnyedén dolgozz csapatban
  • Jó fizikai kondícióval rendelkezz

Miért szeretnek itt dolgozni a munkatársaink?

  • Alapos faipari szakmai tudás megszerzése
  • Sikerorientált, barátságos kollégák, akiktől sokat lehet tanulni
  • Folyamatos visszajelzés
  • Közös célokat tűzünk ki
  • Önbizalom növelő feladatok
  • Támogatás a fejlődésben
  • Hosszútávon tervezünk a jól teljesítő kollégákkal
  • Családbarát munkahely
  • Céges programok, képzéseken való részvétel

Amit kínál a Divian:

  • Stabil, biztos fizetés, valamint béren kívüli juttatás
  • Támogatunk munkába járási költségtérítéssel, munkaruhával
  • A munkaidő hétköznap, 8 órás munkarendben, egy műszakban zajlik
  • Bejelentett munkaviszony
  • Stabil munkakört, munkahelyet biztosítunk
  • Energikus és erőbevetést igénylő pozíció
  • Teljeskörű betanításban veszel részt
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Nemzetközi színvonalú vállalat– igazi kincsesbánya  a szakmai kiteljesedésre vágyók számára.

A jelentkezem gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás