Gépjárműalkatrész nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk érdi logisztikai központjába keresünk Raktáros munkatársakat!

Feladatok:

  • Raktáron belüli árumozgatás, az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése

  • Az áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése

  • Kiszállítási és beszállítási okmányok kezelése

  • Az áruk be-, kitárolása tárhelyre PDA eszköz igénybevételével

  • Komissiózás, csomagolás

  • Leltározás, készletnyilvántartás

  • Munkavédelmi előírások betartása

  • Raktári rend fenntartása

Amit figyelembe veszünk a kiválasztásnál:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat

  • Jó fizikai teherbírás

Előny:

  • Kétműszakos munkarend vállalása

  • Targoncavezető jogosítványés tapasztalat

  • PDA eszköz használatában szerzett tapasztalat

Amit partnerünk ajánl:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • KiemelkedőösszegűCafeteriajuttatás (havi bruttó 45.833 Ft)

  • Üzemanyag támogatás vagy bérlettámogatás

  • Ingyen kávé

  • Műszakpótlék

  • Targoncapótlék(érvényes jogosítvány esetén)

  • Negyedéves bónusz

  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, nemzetközi vállalatnál

  • Igényes, modern munkakörnyezet

  • Határozatlan idejű munkaviszony

  • Azonnali kezdési lehetőség

  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 2030 Érd

Munkarend: 1 műszak (8:00 -16:30) vagy 2 műszak (6:00 14:30 és 14:00 – 21:30)