Feladatok:

Raktároba beszállított anyagok mennyiségi,minőségi átvétele

-Kikönyvelt anyagok kitárolása, komissiózása

-Anyagmozgásokról esetenként könyveléseket végez

-Havonta, negyedévente raktári leltárt készít a rábízott készletekről

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Raktározásban szerzett tapasztalat 3-5 év. 

Amit kínálunk:

Kimagasló bér

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Lénárt Nikoletta
Jelentkezés telefonon: 06202708708
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Raktáros Vas megye

A gyártás folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása többműszakos munkarendben Raktárrendezés, emelőgép kezelés, leltározás, készletkezelés ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Áruházi raktáros Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz minimum 8 osztályos végzettség fizikai terhelhetőség örülünk neki, ha jó vagy probléma ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE