Feladatok

  • beérkező termékek átvétele, adminisztrálása, raktározása
  • vevői rendelések komissiózása, csomagolása, előkészítése szállításra
  • leltárakban való részvétel,
  • raktári rend fenntartása, egyéb raktározási feladatok ellátása

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Pontosság
  • Teherbírás
  • Ügyfélorientált hozzáállás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncakezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hétköznap, normál nappali munkaidőben végzett tevékenység
  • 8 órás munkarend
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú álláslehetőség

Ha szívesen dolgozna egy, a piacon jelentős szerepet betöltő stabil cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával!

Cégnév: Anda Present