Feladatok

  • beérkező áruk átvétele, betárolása
  • gépi és kézi anyagmozgatás
  • raktárkészlet naprakészen tartása – elektronikus vezetése
  • leltározás
  • tárolt anyagok előkészítése, áruszállítás
  • FIFO elv betartása
  • raktári és telephelyi rend fenntartása
  • szerszámok és gépek nyomon követése

Elvárások

  • targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • fizikai erőnlét
  • középfokú végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • csapatjátékos
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • 1,5 t teherbírású tgk. gépjárművezetői gyakorlat
  • raktározási tapasztalat
  • ipar szerelvényekben szerzett tapasztalat, ismeret

Amit kínálunk

Családias, jó hangulatú csapatunkba azonnali munkakezdéssel keressük állandó raktáros kollégánkat.
  • alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű szerződés
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • változatos feladatok
  • 1 műszakos munkarend

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A DX Project Capital Kft. ipari szerelvények, szűrők, forgógépek forgalmazásával foglalkozik.

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Cégnév: DX PROJECT CAPITAL Korlátolt Felelősségű Társaság