Feladatok

Munkakör leírása:
  • Ami áru beérkezik, azt le kell ellenőrizned és be kell vételezned.
  • Amit megrendelnek a partnereink, azt össze kell szedned.
  • Leltározni is szoktunk, évente egyszer nagyon, többször meg kicsit.

Munkaidő:
  • Hétfőtől- péntekig 6:30-15:30-ig (A hét) és 8:00-17:00-ig (B hét)

Elvárások

  • Ha meg tudod különböztetni a féktárcsát a fékbetéttől, az király, de nem feltétel.

Előnyt jelent

  • Ha rendelkezel targonca vezetői engedéllyel, annak nagyon örülünk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést!
  • Bejelentünk a teljes fizetéseddel, szóval ha betegállományba kerülnél vagy később hitelt szeretnél, előnnyel indulsz!
  • Szakmai fejlődést, kiváló kollegáink szívesen megtanítják neked a raktárosi szakma minden fortélyát!
  • Munkaruhát is biztosítunk a számodra.

Amit nem csinálunk:

  • Nincs délutános és éjszakai műszak, ezáltal tudsz a családoddal, barátaiddal is időt tölteni a hétköznapokon.
  • Nem kell versenyezned a raktáros kollégákkal, hogy minél több terméket tudj leszedni napi szinten.

Céginformáció

Cégünk autóalkatrész értékesítéssel foglalkozó, gyorsan fejlődő, növekvő vállalat a hazai piacon.
 Most lehetőséged van csatlakozni hozzánk DEBRECENI telephelyünkön, azonnali kezdéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el fényképes önéletrajzod.

Cégnév: AD AUTO TOTAL Kft.