Feladatok

A Cargill Takarmány Zrt kaposvári telephelyén a gyártás és a logisztikai igények folyamatos biztosítása.

Elvárások

  • alapfokú számítógépes ismeret,
  • raktározásban szerzett tapasztalat
  • vezetőüléses targonca jogosítvány

Előnyt jelent

  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Kiváló, rugalmas munkahelyi környezet
  • Stabil, sikeres csapatban való munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria és egyéb juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Cargill elkötelezetten kínál élelmiszer-összetevőket, mezőgazdasági megoldásokat és ipari termékeket a világ biztonságos, felelős és fenntartható élelmezéséhez. Az ellátási lánc középpontjában elhelyezkedve gazdákkal és ügyfelekkel partnerségben szerzünk be, állítunk elő és szállítunk az élethez nélkülözhetetlen termékeket.
160 000 fős csapatunk azzal a céllal fejlődik, hogy ügyfeleink számára az élet alapvető feltételeit biztosítsa, hozzájárulva az üzletág növekedéséhez, a közösségek gyarapodásához, és a fogyasztók jólétéhez. Családi vállalatként 159 éves tapasztalattal a hátunk mögött előre tekintünk, miközben értékeinkhez is hűek maradunk. Az embereket helyezzük előtérbe. Magasabb célok elérésére törekszünk. Helyesen cselekszünk – a mai emberek és az eljövendő nemzedékek szempontjából egyaránt.
A Cargill  takarmányozási üzletága innovatív, tevékenységeket átalakító, fenntartható megoldásokat kínál az állattenyésztési ágazat számára.

Önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Cégnév: Cargill Takarmány Zrt