Feladatok

Raktári árukezelési feladatok (áruátvétel, betárolás, kitárolás, összekészítés, árukiadás).
Az áru hatékony és pontos összekészítése és ellenőrzése a komissiózó lista szerint.
A raktárkészlet hatékony és pontos ellenőrzése.
Raktári rend fenntartása.

Elvárások

Raktározási tapasztalat.
Komissiózási feladatok ismerete.

Előnyt jelent

Targoncavezetői jogosítvány.
Villamossági termékek ismerete.

Amit kínálunk

Hétköznap két műszakos munkarend: 6-14 óráig, 14-22 óráig. Szombat-vasárnap pihenő nap.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A MENTAVILL 1991-ben alakult épületvillamossági termékeket forgalmazó, 100% magyar tulajdonú vállalat. Árukínálatunkban megtalálható minden, amire a villamossággal kapcsolatban szükség lehet. Európa szerte ismert gyártók termékei mellett Mentavill márkás termékeket is kínálunk partnereinknek. Villanyszerelési szaküzlet hálózatunk Magyarország és Románia területén számos értékesítési ponttal rendelkezik.

Jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát.

Cégnév: MENTAVILL Kft.