Feladatok

  • Beérkező áruk átvétele, ellenőrzése
  • Beérkező áruk tárhelyre történő betárolása és rögzítése PDA használatával
  • Raktári rend és fegyelem betartása, raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése
  • Raklapok fóliázása
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Termékek matricázása és garanciajeggyel történő ellátása
  • Csomagolás
  • Árukiadás
  • Áru összekészítése, komissiózása kézi PDA-val

Elvárások

  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Igényes, megbízható munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés
  • Önállóság

Előnyt jelent

  • Több éves raktározási, illetve számítástechnikai tapasztalat.
  • Vezető üléses targoncavezetői jogosítvány
  • Octopus vállalatirányítási rendszer ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Könnyű fizikai munka
  • Azonnali munkalehetőség
  • Biztos, bejelentett munkaviszony
  • Segítőkész háttér
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Egy műszakos munkarend, nincs hétvégi munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Az Expert Zrt. keres megbízható, munkájára és környezetére igényes raktáros munkatársat. Cégünk elektronikai cikkek disztribúciójával és nagykereskedelmével foglalkozik. Dinamikusan fejlődő vállalatunk fiatalos csapatába keressük leendő munkaerőinket.

Várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével és a pozíció megnevezésével a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.
Cégnév: Expert-Factor Zrt.