Feladatok

  • a raktárban tárolt tejtermékek rendelkezés szerinti mozgatása, komossiózása megfelelő időben, mennyiségben és minőségben
  • raktározási folyamat irányítása, végrehajtása (bevételezés, kiadás)
  • leltározás, raktárfelelősség
  • irodával történő együttműködés
  • logisztika napi adataival kapcsolatos adatszolgáltatás, adminisztráció
  • délutáni és éjszakai munkavégzés
  • raktári rend és tisztaság betartása
  • a munkavégzés során használt dokumentációk, eszközök, védőfelszerelések állagának megóvása, rendben tartása és kijelölt helyen történő tárolása
  • vonatkozó dokumentumok kezelése
  • áru ki- és betárolása
  • nem-megfelelőség kezelése
  • munkakörre, besorolásra vonatkozó oktatásokon történő részvétel

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • szakma iránti elhivatottság

Előnyt jelent

  • szakmunkás bizonyítvány
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

Hosszútávú, biztos munkahely.
Kiváló kollektíva.

Céginformáció

Cégünk több, mint 10 éve áll a Partnerek szolgálatában.
3 telephellyel rendelkezünk. Nyíregyházán van irodánk központja. Berettyóújfaluban van egy logisztikai központunk. Porcsalmán van egy tejüzemünk.
A környező megyékbe, boltokba, intézményekbe, éttermekbe, szállodákba szállítjuk saját és vásárolt termékeinket.
Céginformáció: az East Milk Kft. honlapján.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges ezen a felületen, vagy e-mailben.
Cégnév: East Milk Kft.