Feladatok

  • Termékek tárolása vonalkód olvasó rendszer használatával
  • Komissiózás
  • Készlet ellenőrzés, leltározás
  • Raktári rend fenntartása
  • Targoncával történő anyagmozgatás

Elvárások

  • Vállalsz két műszakot, napi 8 órás munkarendet
  • Rendelkezel legalább szakmunkás bizonyítvánnyal
  • Dolgoztál már raktárban
  • Van érvényes targoncavezetői jogosítványod (3312;3313;3324)
  • Felhasználói szinten kezeled a számítógépet

Előnyt jelent

Releváns raktározási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria bruttó 20.000 Ft/hó, 7. hónaptól bruttó 30.000 Ft/hó
  • Havi bónusz
  • Munkába járás támogatása

Céginformáció

Szeretnél Salgótarjánban, egy stabil lábakon álló nemzetközi cégnél családias légkörben és egy kiváló csapatban munkát vállalni? Akkor ragadd meg a lehetőséget!

A "Jelentkezem" gombra kattintva küld el szakmai önéletrajzodat.

Cégnév: Magyarországi Hangszórógyártó Kft.