Feladatok

  • Beérkező áruk fogadása és raktárba történő szakszerű betárolása
  • Kimenő rendelések precíz összekészítése, csomagolás, szállításra való előkészítés (komissiózás)
  • Kiszállítást megelőzően az autóra történő felpakolás
  • Raktáron belüli kézi anyagmozgatás (raklapon és dobozonként is)
  • Raktárrend fenntartása
  • Leltározásban történő részvétel
  • Alapvető adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó fizikai munkabírás
  • Csapatban való együttműködés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Munkába állás érvényes egészségügyi kiskönyvvel

Előnyt jelent

  • 1-3 éves releváns, gyakorlati tapasztalat raktározás területén és alapvető számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Stabil, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Hasznos logisztikai tapasztalatszerzés
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig, teljes munkaidős rendben
  • Próbaidő: 3 hónap

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk profilja ital kis- és nagykereskedelem.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintást követően kérjük töltse fel magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.