Feladatok

Ha szereted a rendet, jó problémamegoldó képességed van, határozott vagy és hosszú távú munkát keresel, akkor jelentkezz!
Főraktárost keresünk, csepeli raktárunkba!

Feladatok:

  • A raktári rend fenntartása, szabályzatok betartatása
  • Leltárakban való közreműködés
  • A budapesti pénztár kezelése, a készpénz banki befizetése
  • A  csapat motiválása, szeretése
  • Háztartási gépeket forgalmazunk, fizikai munkabírás, a főraktáros is aktívan részt vesz a napi munkában

Elvárások

B. kategóriás jogosítvány
Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • kisteherautó vezetési tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • targoncakezelés

Amit kínálunk

Amit nyújtunk

    • jó csapat
    • bejelentett munkaviszony
    • decemberi plussz jutalék
    • telefon (magánhasználatra is)
    • munkaruha

Garantáljuk, hogy mindig időben megkapod a fizetésed, mert az onlineMárkaboltok Pénzügyileg a  legstabilabb cégek közé tartozik több éve. A Dun & Bradstreet nemzetközi szinten hosszú évtizedek óta minősíti a cégeket megbízhatóságuk alapján. Az Onlinemárkabolt Magyarország Kft. több éve AA tanúsítvánnyal bír, mellyel Magyarországon csupán csak a cégek 0,63%-a rendelkezik!
Többszörös Szerethető Munkahely díjazottak vagyunk!
100%-ban magyar tulajdonú webáruházat üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 27 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk fő irányelve, hogy a munkatárs a legfontosabb számunkra! Ha Te jól tudod végezni a munkád mert megfelelő körülményeket, eszközöket és támogatást biztosítunk, elégedett vásárlóink lesznek!
A már több mint 2 éves a cégünk, így hosszú távon tervezhetsz, ha nálunk dolgozol.Családias légkörben dolgozunk.
A munkavégzés nem a kizsigerelésről, hanem a teljesítményről szól: ha valaki előbb végez, nyugodtan beszélgethet, pihenhet, hazamehet. Munka után pedig ha van kedvünk, együtt töltjük az időt, bulizunk, strandolunk, grillezünk…