Feladatok

Beérkező és kimenő áru átadás-átvétele, csomagolása, ellenőrzése és raktárhelyre való betárolása
Anyagok és késztermékek mozgásának könyvelése a vállalatirányítási rendszerben
Komissiózás
Termelőegységek alapanyaggal való kiszolgálása
Raktári rend és folyamatok fenntartása
Leltározásban való részvétel

Elvárások

Minimum középfokú végzettség
Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
Érvényes targoncavezetői engedély
Önálló, pontos, megbízható munkavégzés
MS Office ismeretek (word, excel)

Előnyt jelent

Autóiparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Nemzetközi környezet
Versenyképes juttatási csomag
Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A POLYTEC GROUP a kiváló minőségű műanyag megoldások vezető fejlesztője és gyártója - jelenleg 4 kontinensen 3600 munkatárssal. Az osztrák cég teljes körű szolgáltatást nyújt a fröccsöntés területén, a szálerősített műanyagok szakértője, valamint műanyag és rozsdamentes acél tartozékok gyártója.
Cégnév: Polytec Komló Kft.