DHL Express
MINŐSÉG ÉS KIVÁLÓ SZOLGÁLTATÁS. EZEKET NYÚJTJUK AZ ÜGYFELEINKNEK.
Szeretnél csatlakozni a világ legnemzetközibb vállalatához? A vállalathoz, amely úttörő szerepet töltött be a határokon átnyúló expressz szállítmányozási ágazatban, és jelenleg világszerte több mint 220 országban és területen működik.
Szeretnél egy olyan vállalat tagja lenni, amely világszerte összeköti az embereket? Minél többen vagyunk a DHL-nél, annál élhetőbbé tudjuk varázsolni a környezetünket.

Szeretnél változást hozni? Akkor csatlakozz hozzánk,legyél egy Megszállottan Ügyfélközpontú Kultúra részese és válj Minősített Nemzetközi Szakértővé.

Raktári ügyintéző

Feladatok:

Mi lesz a feladatod?
  • Küldemények ellenőrzése, kezelése, beleértve a különleges kezelést igénylő termékeket
  • Export küldemények kezelése, biztonságos tárolás biztosítása, ezzel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek elvégzése
  • Küldemények adatainak ellenőrzése, légi szállításra előkészítése
  • Szkenner és DHL-es programok használata

Elvárások:

Elvárások:
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás,
  • Terhelhetőség, csapatszellem, rugalmasság
Juttatások:
  • Havi bónusz (próbaidő lejárta után)
  • Cafeteria
  • Étkezési támogatás
  • Generali élet- és balesetbiztosítás
  • All You Can Move kártya hozzájárulás
Miért csatlakozz hozzánk?
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Egy kiválóan képzett, magasan motivált csapathoz csatlakozhatsz
  • Karrierépítés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Piacvezető nemzetközi cég által nyújtott stabil háttér
  • Belső képzések
  • Új, modern raktár, automatizált szortírozó berendezés
Műszak:
Hétfőtől - péntekig 17:00 - 01:30

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: DHL Express Magyarország Kft.