Feladatok

  • Beérkező anyagok beérkeztetése, ehhez kacsolódó dokumentációk kezelése
  • Betároláshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése
  • Készletezési feladatok ellátása, rendelések kiadása
  • Dokumentáció problémás anyagok kezelése
  • Riportok készítése a Logisztikai vezető felé
  • Napi szintű SAP használat, problémamegoldás
  • Kapcsolattartás a logisztikai csapattal és a társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább 3 év SAP tapasztalat Raktári, logisztikai adminisztrációs munkaterületen
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Közép szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződést és biztos munkahelyet kínálunk saját állományban
  • Havi 37.500 NETTÓ cafeteria juttatást
  • Nettó 30ft/km bejárás támogatás, vagy helyi és helyközi bérlet kifizetése 100%-ban
  • Év végi bónusz
  • Családias környezet és tiszta, rendezett munkaterület

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Csatlakozz a Magyarországon egyedülálló és ritka iparágunkhoz, melyet Egerben a MUBEA Aerostructures Zrt. képvisel.
Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, a legnagyobb megrendelőnk pedig az Airbus. Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 330 főt foglalkoztat.

Ha magadra ismertél a leírás alapján, és szívesen csatlakoznál a csapatunkhoz, akkor kérlek, küldd el nekünk az önéletrajzodat, hogy megismerhessünk.