Feladatok

  • Raklapok készítése (betanított fizikai munka)
  • Egyéb kapcsolódó könnyű/közepesen nehéz fizikai feladatok elvégzése

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni),
  • Betöltött 18.életév,
  • Precíz munkavégzés,
  • Megbízható személyiség,
  • Megfelelő fizikum és állóképesség,
  • Érvényes üzemorvosi alkalmassági lelet (segítünk a megszerzésében).

Amit kínálunk

  • Kezdés: Egy próbanapot követően akár azonnal
  • Munkaidő: Heti 4 napos munkahét: H 6:00 - 16:30, K-Cs 6:00 - 15:30
  • Munka időtartama: Június közepéig folyamatosan ( utána két hetes nyári leállás lesz a cégnél), majd júliustól újra
  • Szállás biztosított!!!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold az önéletrajzodat is!
Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet