Feladatok

  • raktáros kollégák munkájának koordinálása
  • az anyagáramlás teljeskörű dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben (ERP)
  • leltározási feladatok megszervezése, lebonyolítása
  • a raktározási tevékenységhez kapcsolódó dokumentációk, listák készítése a cégvezetőség részére
  • kapcsolattartás a termelési egységekkel, a beszerző és logisztikai munkatársakkal

Elvárások

  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • gépkezelői ill. targoncavezetői jogosítvány
  • magas szintű számítógépes ismeretek
  • jó problémamegoldó képesség
  • precizitás

Előnyt jelent

  •  raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bér megegyezés szerint
  • munkába járás támogatás (30 Ft/km)
  • munkatárs-ajánlási díj

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Monostorapáti telephelyünkön a Strabag és Metallica cégek építkezéseire gyártunk fémszerkezeteket, alumínium nyílászárókat.