Feladatok

  • A hozzá tartozó 3-4 fős csapat teljes körű irányítása, ellenőrzése
  • Raktározási feladatok szervezése, áruátvétel, árukiadás, bizonylati rend betartatása
  • Munkavállalókkal kapcsolatos adminisztráció
  • Folyamatos részvétel az operatív raktári feladatok elvégzésében:
    -  számítógépen történő anyagkönyvelés
    -  alap és segédanyagok kiadása a raktárból
    -  üzemen belüli és üzemek közötti árumozgatás
  • Készletnyilvántartás pontos, naprakész vezetése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, munkavégzés vállalatirányítási rendszerben
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Megoldáskereső és együttműködő hozzáállás
  • Targoncavezetői jogosítvány

Előnyt jelent

  • Előny: Gépipari cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávon stabil munkalehetőség
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
  • Szakmai támogatás
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A magyar tulajdonban lévő vállalkozás kezdetektől fogva acélszerkezeteket gyárt Európa meghatározó gépgyártói részére. Tevékenységünket vevőink elégedettségének növelése vezérli és dolgozóink odaadó munkájának köszönhetően, gyártmányaink megállják helyüket a világ minden területén. Fejlődési vágyunk, kreativitásunk és erős csapatszellemünk záloga a cég jövőjének.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: PYLON-94 Kft.