Feladatok

  • Beérkező áru átvétele és bevételezése
  • A megrendelt áru összekészítése (komissiózás)
  • Közreműködés a negyedéves, és éves leltározás során
  • Tárhelyek feltöltése
  • Raktár tisztántartása, hulladékkezelés
  • Raktáros kollegák munkájának segítése
  • Töltőanyag folyamatos biztosítása
  • Irodai helységek karbantartása
  • Udvar, parkoló rendbentartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Raktári területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Monotonitástűrés
  • Rendszeretet

Előnyt jelent

  • ERP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett jövedelem
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások szerint
  • Előrelépés raktáros munkakörbe
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Fiatalos, támogató légkör
  • Stabil hátterű és folyamatosan növekvő vállalat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Webshop Logisztika Kft.  finom erotikai termékek forgalmazásával foglalkozik.
Küldetésünknek tekintjük ugyanis, hogy a tartós párkapcsolatban élők életébe játékosság vigyünk, amely hozzájárulhat a kapcsolatuk hosszú távú megőrzéséhez.

Emellett a kiváló minőségű szolgáltatásban hiszünk, ezért is van nálunk több, mint 9.000 termék a webáruházban pontos készlet információval, másnapi kiszállítással, és egyedülálló 30 napos pénz-visszafizetési garanciával. Ezt vásárlóink szavazataikkal is meghálálják, ezért értük el az Ország Boltja szavazáson az 1. helyezést immár 19. alkalommal!
Az évi 20-30%-os fejlődésünk miatt a következő munkakörbe keresünk most új munkatársat.

Pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával) várjuk az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva.