Megbízónk veresegyházi telephelyére keresünk munkavállalókat Raktári anyagmozgató pozícióba

Legyél Te is a csapat tagja! Vegyél részt egy olyan munkában, ami a legfontosabb értékekről, az emberi életről szól.

Feladatok:

  • anyagok, termékek sérülésmentes mozgatása, tárolása, telephelyi külső és belső anyagmozgatás a megfelelő géptípus használatával

  • az anyagok azonosíthatóságának, a folyamatok nyomon követhetőségének, előírások szerinti végzése, betartása, vonalkódos címkék, kód olvasó eszközök használata

  • áruátvétel, kiszállítások előkészítése, üzemi anyagforgalom, magasraktári ki-betárolás, udvari és épületen belüli egyéb rakodási anyagforgalom

  • gépek tisztán tartása, műszaki ellenőrzése, meghibásodás esetén jelentéstétel

  • anyagmozgatási területek tisztán tartása, fizikai rend fenntartása

  • hulladékok előírás szerinti kezelése, mozgatása, gyűjtése, hulladék nyilvántartások pontos vezetése

  • munkanaplók, gépkönyvek előírásoknak megfelelő pontos vezetése

  • készlet ellenőrzésekben, leltározásokban való részvétel, polc ellenőrzések végzése

  • telephelyen belüli átirányítás esetén anyagmozgatási feladatok ellátása a telephely bármely üzemegységének területén, a helyi betanulást követően

Elvárások:

  • alapfokú raktározási ismeretek

  • GMP ismeretek előny

  • alapfokú számítástechnikai ismeretek

  • vonalkód technikai eszközök ismerete előny

  • megfelelő fizikai és pszichológiai állapot

  • megbízhatóság, pontosság

  • fegyelmezettség, koncentrálóképesség, gyors helyzetfelismerés

  • jó kommunikációs és együttműködési készség

  • önállóság, motiváltság, előre tekintő szemléletmód

Amit kínálunk:

  • piacképes fizetés

  • határozatlan idejű szerződés

  • versenyképes béren kívüli juttatások

  • vállalati buszjárat több településről

  • vállalati étterem

  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége

  • kollektív élet- és baleset biztosítás

  • éves egészségügyi szűrőprogam

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 39f0f9
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Szarka Erika