Feladatok

  • Gépkocsivezetők elszámoltatása
  • Szállítólevelek naprakész feldolgozása, adminisztrációja,
  • Ügyviteli rendszer kezelés,
  • Göngyölegek kezelése
  • Napi kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés a tehergépjármű vezetőkkel, partnerekkel, megbízókkal,
  • Jelentések készítése
  • Munkavégzés helye: Pécs
  • Beosztás: 13:00-21:30 (hétfőtől péntekig)

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Számítógépes ismeretek, stabil Excel, Word használat

Előnyt jelent

  • Logisztikai ügyintéző végzettség,
  • Fuvarszervezésben és/vagy raktárban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál.

Céginformáció

350 főt foglalkoztató, magyar tulajdonú cégünk 2008 óta meghatározó szereplője a belföldi szállítmányozási piacnak.
Legyen szó hűtött áruszállításról, friss élelmiszerek fuvarozásáról, mélyfagyasztott vagy hőmérséklet érzékeny termékek szállításáról, szárazáruról, akár háztartási cikkről, cégünk 254 tehergépkocsiból álló flottája minden esetben magas színvonalon szállít Megrendelői részére többnyire belföldön, de kamionjaink nemzetközi szinten is teljesítenek megbízásokat.
Komplett logisztikai feladatokat látunk el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaink magas fokú, minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá.

Kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigénnyel ellátva.
Cégnév: FLEETPLAN KFT.