Feladatok

-A telepi áruk tárolása, mozgatása, raktári elhelyezése, tehergépkocsira/tehergépkocsiról történő fizikai és targoncás fel-lepakolása
-Részvétel a vásárlók kiszolgálásában
-Az árukészletek mennyiségének és minőségének megőrzése, a készleten lévő áruk megóvása
-A termékek szavatossági idejének belső eljárás szerinti folyamatos ellenőrzése
-Kimenő áruk összegyűjtése szállítólevél alapján
-Leltározásban történő részvétel

Elvárások

- Jó fizikai állóképesség
- Alaptudás (számolás, olvasás)

Előnyt jelent

- Építőanyag-, vagy fakereskedésben szerzett raktározási és/vagy árumozgatási munkatapasztalat, építőanyag ismeret, barkácsáruházi környezetben szerzett tapasztalat
- Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

- Megfelelő bérezés és cafetéria
- Teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás
- Hétfőtől-péntekig 8 órás munkarend
- Egyműszakos munkarend
- Előrelépési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Stabilan 28 éve működő, fejlődő, építőipari vállalkozás. Büszkék vagyunk, hogy munkavállalóink több éve nálunk dolgoznak. Családi vállalkozáként indult, és a mai napig így is van vezetve.

A "Jelentkezem" gombra kattintva elküldheti önéletrajzát, és elérhetőségeit!
Cégnév: HÁZ-ÉP Kft.