Feladatok

  • Rendezvényekre- és rendezvényekről eszközök, ételek szállítása, (teherautót vezetni nem kell)
  • (Teher) gépjárművek fel- és lepakolása, rakomány biztonságos kezelése
  • Hatékony együttműködés a többi munkaterülettel – konyha, raktár, bankett
  • Rakodási feladatok
  • Rendezvények előtt és után a bútorok össze- és szétszerelése a helyszínen
  • Szállítólevelek kezelése, áru, eszköz leszámolása

Elvárások

  • Minimum B. kategóriás jogosítvány
  • Erős fizikum
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség és rugalmas, önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Pozitív személyiség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély
  • Hátfal kezelői vizsga

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Rampart Cégcsoport bővülő csapatába új munkaerőt keres Rakodó pozíció betöltésére. A telephelyünk, ahonnan a szállítások indulnak Puskás Arénában található Központi Raktárunk.  (XIV. kerület)
Heti 5 nap munkavégzés várható, változó munkarendben, előzetes beosztás szerint.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában várjuk a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: RaMpART Gasztronómia Kft.