Feladatok

  • Rendelések leadása, beszerzési igények egyeztetése
  • Partnerekkel, beszállítókkal történő aktív kapcsolattartás
  • Áruforgalmi adminisztrációs feladatok ellátása, szállítólevelek, számlák feldolgozása, készletek adminisztratív mozgatása
  • Áruk átvétele, mozgatása, pakolása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság, Terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Napi étkezés és kávé biztosítása :)
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció :)
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Stabil, cégcsoport szintű háttér
  • Lendületes, jókedvű, támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Dobay Cukrászda és Pékség tagja a Budapest 6 pontján található VakVarjú Éttermeknek, valamint a Budapest Party Service-nekamely Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cége, immár 21 éve. Cégcsoportunk üzemeltet további három önkiszolgáló éttermet (Mákvirág Étterem, Adásszünet Bistro, Bodza Bistro) és a Monkey Bistro-t a Várkert Bazárban.

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a hirdetésünk, kattints a "Jelentkezem" gombra.
Cégnév: Dobay Cukrászda Kft.