Tech People Hungary Kft.

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Quality manager / Quality group leader (LV)

Munkavégzés helye: Siófok

Juttatások: versenyképes alapfizetés + éves bónusz + cafeteria + bejárás támogatása

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Feladatok:

  • A minőségügyi rendszer (QMS) folyamatos fejlesztése a vonatkozó irányelvnek megfelelően (ISO 9001, ISO 13485, IATF 16949);
  • Cégcsoport szintű minőségügyi elvárások megismerése és annak helyi szintre történő adaptációja;
  • Biztosítja a termékek megfelelősségét és a hatályos szabályok betartását;
  • Vevői minőségügyi elvárásoknak megfelelő termelés biztosítása;
  • Vevői reklamációk kezelése, megoldási javaslatok kidolgozása;
  • Vevői és belső KPI kimutatások elkészítése, elemzése, folyamatos fejlesztése;
  • Helyesbítő és megelőző tevékenységek;
  • Belső és külső auditok, vevői auditok előkészítése, lebonyolítása és nyomon követése;
  • A minőségügyi területhez szükséges emberi erőforrások és eszközök meghatározása, felügyelete;
  • Minőségügyi dokumentáció naprakész vezetése, archiválása;
  • Minőségirányítási rendszerrel kapcsolatos képzések szervezése, felügyelete, minőségtudatosság megszilárdítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségügyi mérnök előny)
  • Min. 3-5 éves, ipari/termelési környezetben (orvostechnikai eszközök gyártása, autóipar, műanyagipar, műanyag fröccsöntés, egészségügyi termékgyártás, gyógyszeripar, tisztatér, Medical Devices, Automotive Production, Plastics, Injection Molding, Cleanroom, Pharmaceuticals) minőségügyi területen (QMS, minőségügyi vezető, minőségbiztosítási csoportvezető, senior mérnök, Internal Auditor, belső auditor, Plant Quality Manager, Site Quality Leader, Quality Teamleader, Quality Group Leader, Senior Quality Engineer) szerzett tapasztalat;
  • Minőségügyi szabványok ismerete (ISO 9001, ISO 13485 vagy IATF 16949);
  • Minőségügyi eszközök, technikák ismerete (8D, 5W, Ishikawa, SPC, MSP, MSA, APQP, PPAP, DQ, IQ, OQ, PQ, FMEA);
  • GMP (Good Manufacturing Practice), GDP ismeret előny;
  • (CSOPORT)VEZETŐI tapasztalat (kis csapat, 3-5 fő);
  • Senior Quality Engineer jelöltek pályázatát is várjuk;
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Rendszerszemlélet.