Feladatok

  • IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001 rendszerek működtetése;
  • Vevő specifikus követelmények értelmezése és betartatása;
  • APQP folyamat, gyárthatósági vizsgálat felügyelete;
  • Mérőeszközök menedzsmentje;
  • 8D, RCA vevői reklamációk kezelése;
  • PPAP első minta nyomon követése;
  • FMEA, Control Plan, Process Flow aktualizálás, nyomon követése a vevői igényeknek megfelelően;
  • Dokumentációs rendszer kezelése, frissítése;
  • Auditok lebonyolítása;

Elvárások

  • Fémipari gyártóüzemben szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • Minimum 1 éves autóipari tapasztalat;
  • Vevői auditokban szerzett jártasság;
  • Felsőfokú mérnöki végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • IATF Belső auditori ismeretek;

Amit kínálunk

  • Több mint 20 éves fémipari tapasztalatot mezőgazdasági gépipari és autóipari beszállítóként.
  • Biztonságos hátteret, tapasztalt, valamint szakmai tulajdonosi kört és menedzsmentet, gyors és támogató döntési folyamatokat.
  • Magyar magántulajdonban lévő vállalat, rövidebb döntési út, önállóbb felelősségi kör.
  • Minőségi jövedelmet, prémiumot és cafeteriát biztosítunk munkatársunk részére.
  • Professzionális munkaeszközökkel dolgozunk (mobiltelefon, laptop, céges autó: melyet magánhasználatra is biztosítunk).
  • Folyamatos fejlődés.
  • Családias hangulat.
  • Átlátható, gyors kiválasztási folyamatban hiszünk, egy rövid hívást követően azonnal összekötünk a döntéshozókkal (ügyvezetéssel, tulajdonosokkal).
  • Stabil nemzetközi ügyfélportfólió a mezőgazdasági gépipari alkatrészgyártás területén.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Quality managert keresünk egy hazai és európai háttérrel egyaránt rendelkező fémipari gyártó vállalat csapatába. Partnerünk autóipari és mezőgazdasági gépgyártó vállalatok minősített gyártója és beszállítója, aki a magas színvonalú technológiai tudásának, valamint szakmai tapasztalatának köszönhetően impozáns európai ügyfélkörrel rendelkezik a lézervágott, élhajlított és préselt lemez alkatrészek, valamint a hegesztett szerkezetek és összeállítások terén.