Feladatok

  • Italok, kávék készítése
  • Rendelés felvétele
  • Vendégek kiszolgálása
  • Kasszagép kezelése, fizettetés
  • Pult és vendégtér tisztántartása
  • Mosogatás - takarítás

Elvárások

  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szerb vagy horvát nyelv ismerete előny)
  • Minimum 15 óra vállalása hétvégente

Amit kínálunk

  • Pörgős, fiatalos csapat
  • Lehetőség a balkáni kultúrával és ételekkel való megismerkedés
  • Rugalmas, egyetemi élethez alkalmazkodó beosztás
  • Kötelező szakmai gyakorlat igazolása
  • Jutalék + személyzeti étkezés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Pultos - pincér pozícióba keresünk diákokat péntek, szombat, vasárnapi napokra belvárosi, balkán éttermünkbe!

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, kérjük csatolja magyar nyelvű, pdf formátumú, fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Tudatos Diák Iskolaszövetkezet