Feladatok

Budán, a MOM Park bevásárlóközpontban működő kézműves pékségünkbe keressük új, teljes munkaidős munkatársunkat hosszú távú együttműködésre.

Műszakvezetőként, a csapat részeként feladatod lesz a napi működés irányítása, rendelések leadása, üzlet nyitási és zárási feladatok elvégzése, illetve a kiszolgálásban aktív részvétel, példamutatás, azaz saját készítésű pék, cukrász és hidegkonyhai készítmények értékesítése, aktív ajánlása, vendégekkel való kapcsolattartás, kasszakezelés, barista feladatok, árufeltöltés, árukezelés, HACCP előírások követése, ültető terület rendben tartása, mosogatás, takarítás.

100%-ban bejelentett állás, gyönyörű üzlet, barátságos közeg és csodás termékek várnak rád.

Elvárások

Ha van hasonló területen szerzett tapasztalatod és úgy érzed, hogy
  • tudnád irányítani egy pörgős, közkedvelt pékség-kávézó mindennapi életét
  • szeretnél prémium minőségű termékekkel dolgozni
  • szívesen tanulsz új dolgokat
  • hozzájárulnál törzsvendégeink elégedettségének megtartásához
  • képes vagy a vezetőd kéréseit továbbítani, átadni a dolgozók felé
  • képes vagy jó példát mutatni a mindennapi teendők rendszeres elvégzésében a kávékészítéstől a mosogatásig
  • tudod motiválni a csapattagokat a kiemelkedő és ügyfélközpontú munkavégzésre
  • jól kezeled a különböző személyiségű kollégákat
  • együttműködő ugyanakkor határozott vagy
  • szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
akkor biztosan szeretnénk veled találkozni és személyesen is megismerni.

Előnyt jelent

Nem szükséges, de előny lehet, ha van:
  • vendéglátós tapasztalatod
  • ismered a kávékészítés fortélyait

Amit kínálunk

Ha csatlakozol hozzánk, akkor mi biztosítjuk számodra
  • tiszta kereteket, bejelentett teljes állású munkaszerződést;
  • egy pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező céget
  • munkanapjaidon ebédet
  • kiváló minőségű termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget
  • egy dinamikus, fiatalos csapatot, közösséget
  • rendszeres csapatépítő eseményeket
  • és egy támogató közeget fejlődési lehetőséggel.

Céginformáció

A Villa Bagatelle, mint családi vállalkozás 2010-ben indult útjára, mára már három termelőegység - pék-, cukrászműhely és hideg, meleg konyha - frissen készült termékeit kínálja két üzletében és a Németvölgyi úton lévő Villa Bagatelle Bistroban. A 12 év alatt a XII. kerület legkedveltebb törzshelyévé vált, napi rendszerességgel visszatérő vendégekkel. Az otthonos hangulat finom ízekkel párosul, magas minőségű alapanyagokból, egészséges és friss termékekkel, adalékanyagoktól és kompromisszumoktól mentesen. Környezettudatos működésünkkel elérük, hogy az általunk használt csomagoló anyagok és tisztítószerek már közel 80%-ban környezetbarát alapanyagokból készültek.

A 75 fős csapatot a tulajdonos házaspár egyben tartotta a Covid korlátozások ideje alatt is, ezzel megélhetési és anyagi biztonságot nyújtott a munkavállalói számára.

Pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező cégünk, tiszta kereteket, teljes körűen bejelentett munkaviszonyt biztosít dolgozóinak. A dinamikus, fiatalos munkahelyi közösséget rendszeres céges eseményekkel, programokkal erősítjük.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!