Feladatok

- nyitás előtti előkészületek (pl. tisztítás, árukészlet átnézése)
- hűtők és pult feltöltése, italok előkészítése, étel utánrendelés báziskonyháról
- vendégek kiszolgálása, Wolt rendelések kiadása
- pénztárgép kezelés, vendéglátó szoftver kezelése
- zárás utáni munkálatok, takarítás, eszköztisztítás elvégzése, zárás

Elvárások

• Előzetes munkatapasztalat nem szükséges, de előnyt jelent
• Ügyfélközpontú szemléletmód
• Terhelhetőség, csapatszellem
• Számítógép-kezelői, MS Office ismeretek
• Alkalmasság önálló, precíz dinamikus munkavégzésre
• Igényes, ápolt megjelenés
- Változó, rugalmas műszakok, hétfőtől szombatig
- Heti 3 nap munkavégzés

Előnyt jelent

- Korábbi tapasztalat vendéglátás terén

Amit kínálunk

• Csapatépítő programok
• Rugalmas műszakvállalás
• Kedvezményes fogyasztás a cégcsoport programjain, helyszínein
• Hosszútávú munkalehetőség
• Biztos szakmai háttér
• Fiatalos dinamikus csapat
• Előrelépési lehetőség, akár a cégen, akár a vállalatcsoporton belül

Céginformáció

Újonnan nyílt XIII. kerületi étkezde keres pultost rugalmas munkaidővel!

A Jelentkezem gombra kattintva csatolja fényképes PDF formátumú magyar nyelvű önéletrajzát!