Feladatok

Pultos-felszolgálóként
az alábbi feladatok várnak rád:
  • a kassza kezelése (nyitás, zárás),
  • az online rendelések kezelése,
  • kommunikáció a vendégekkel,
  • rendelések felvétele,
  • kávé és különböző ételek készítése,
  • ételek és italok felszolgálása,
  • a vendégtér és a pult tisztántartása.

Elvárások

Amit elvárunk Tőled:
  • legyél talpraesett, vidám, terhelhető, valamint nyitott és kommunikatív,
  • legyél pontos, megbízható,
  • beszélj minimális szinten angolul.

Előnyt jelent

Vendéglátóipari tapasztalat előny.

Amit kínálunk

Miért jelentkezz hozzánk?
  • nálunk rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz,
  • versenyképes fizetést biztosítunk, mely egyéni megegyezés alapján tapasztalati szinttől és vállalt munkaidőtől  függően kerül meghatározásra
  • nálunk teljes állásban, részmunkaidőben, vagy alkalmi munkavállalóként is dolgozhatsz,
  • évente egyszer részt vehetsz egy INGYENES barista oktatáson,
  • üzleteink központi elhelyezkedése miatt tömegközlekedéssel is könnyen megoldható a munkába járás (Budapest, 11. kerület : Márton Áron tér 1. és Szedersor utca 1. (Sasad Liget lakópark))

Céginformáció

Cégünk egy szeretetteljes családi vállakozás, amely pékség, brunch és kávézóként üzemel. Üzletpolitikánk, hogy a vendégeinket finom, frissen készült ételekkel és italokkal, valamint egyedi brunch-különlegességekkel várjuk, miközben a helyi közösség szívéhez is kötődünk. Hiszünk abban, hogy a jó ételekhez szeretetteljes légkör, barátságos kiszolgálás társul, ezért csapatunk tagjait is a családias értékek és a közösségi szellem vezérli. Csatlakozz hozzánk és légy részese Te is ennek a fantasztikus csapatnak!

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzod.