Feladatok

  • A vásárlók segítőkész, udvarias kiszolgálása,
  • Termékek elkészítése (szendvicskészítés, rántotta sütés),
  • A pult és a vendégtér rendben tartása,
  • Kávék készítése,
  • Pénztárgép kezelése

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18+
  • Mosolygós, segítőkész személyiség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Heti min. 16 óra és 2 hétvége vállalása,
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Legalább 2 hónap vállalása

Előnyt jelent

  • Pultos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kora reggeli + hétvégi munkavégzésre való hajlam
  • Környékbeli lakos

Amit kínálunk

Munkaidő: H-P: 5:00-13:00 vagy 12:30-20:30; Szo: 6:00-13:00; V: 6:30-14:30, heti legalább 2 napban - 16 órában!

  • Reggeli vagy délutáni műszak
  • Napi 1x étkezés
  • Havi bónusz
  • Azonnali munkakezdés
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Hétvégi munkavégzés esetén, br. 2200 ft/óra a bér

  •  bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

A Három Tarka Macska kézműves pékség 2017 tavasza óta várja vendégeit a legjobb alapanyagokból készült kenyerekkel, péksüteményekkel, szendvicsekkel és specialty kávéval.
Elsősorban kézműves pékségnek valljuk magunkat, baguette-ünk, croissant-unk és a nálunk kapható kenyerek egy része francia tradicionális recept alapján készül.

A jelentkezéshez kérlek csatold a fényképes önéletrajzod!