Feladatok

Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, és nem riadsz meg az önálló feladatok elvégzésétől sem? Egy megbízható munkahelyre vágysz, ahol hosszútávra tudsz tervezni? Imádod a koktélokat? Akkor magas a sansz-faktor, hogy Te is egy igazi Spíler vagy!

Elvárások

Téged keresünk:

  • legalább 2-3 év tapasztalat bartending területén
  • pontos és pörgős munkavégzés mellett nem ijedsz meg a stressz helyzetektől és önállóan is tudsz dolgozni
  • kíváló kommunikációs és vendégkiszolgálási készségekkel rendelkezel
  • logikusan, tisztán és rendezetten  tudsz dolgozni dinamikusabb estén is egy makulátlan, jól felszerelt bárban
  • elkötelezett vagy szakmád iránt emellett folyamatos fejlődésre szeretnél szert tenni
  • ha őszinte, megbízható, ugyanakkor vidám és nyitott személyiséged van és közben fontos hogy profin végezd a munkád

Teljes vagy részmunkaidőben is elérhető.

Előnyt jelent

  • Angoltudás előny
  • Borismeret előny
  • Külföldön szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

Amire tőlünk biztosan számíthatsz:

  • Kiegyenlített óraszám télen és nyáron
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai tulajdonos, így a stabil működés biztosított
  • Egy cégcsoportban fogsz dolgozni, amelynek több, mint 10 étterme van Budapesten, így kipróbálhatod magad máshol is
  • Versenyképes, bejelentett kereset és prémium
  • Jófej, fiatalos csapat
  • Biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség magasabb pozícióba
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Kiváló munkafeltételek: személyzeti étkezés, akár naponta 2-szer, illetve hosszú műszak esetén 2 óra pihenő szünet biztosított
  • Kedvezményes korlátlan edzési lehetőség
  • 30% kedvezmény éttermeinkben próbaidőszak letelte után

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Budapest pörgős bisztropubjába, a Spíler Originálba, keresünk pultost, bárost.

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.