Feladatok

Csapatbővítés miatt keressük a leendő munkatársunkat hosszútávra. :)

  • A fő feladat természetesen a vendégek kiszolgálása.
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Italok/lepények elkészítése
  • POS terminál, készletnyilvántartó használata

Elvárások

  • Minimális italismeret
  • Kedves, pozitív személyiség
  • Fejlődésre való nyitottság
  • személyes interjú vállalása
  • probanap/ok vállalás (fizetett)

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • Pultosként szerzett tapasztalat
  • Leinformálhatóság

Amit kínálunk

  • Bérezés fix+jutalék
  • Természetesen bejelentett munkaviszony
  • Heti 2-3-4 nap munkanap

Céginformáció

2021. májusában nyitottuk meg a Katakomba drink&darts nevű 16 pályával rendelkező darts pubot Budapest belvárosában. A nyitva tartásunk: Hétfőtől csütörtökig 14 órától éjfélig, pénteken és szombaton 14 órától éjjel 2 óráig.

Arra szeretnénk kérni, hogy ha az előre leegyeztetett személyes interjú időpontján nem tudsz vagy nem akarsz megjelenni, előre jelezd nekünk üzenetben/telefonon/emailben. Köszönjük!

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a Profession rendeszerén keresztül vagy a megadott email címen lehetséges.