Feladatok

A MagHáz Étterembe és Büfébe keresünk munkatársat PULTOS-KASSZÁS munkakörbe.

Elvárások

Az ideális jelölt lélekben fiatal, rendezett megjelenésű, KEDVES, VENDÉG KÖZPONTÚ személyiség, tapasztalata van a KASSZA (vendéglátós szoftver) kezelésben, jó csapatjátékos, de önállóan is megállja a helyét. Igényes a munkakörnyezete, a pult tisztaságára és rendezettségére, érti a KÁVÉKÉSZÍTÉS fortélyait, szükség esetén pedig a szendvics készítésbe sem törik bele a bicskája, valamint ANGOL nyelven történő kiszolgálás sem jelent problémát.

Előnyt jelent

Vendéglátós szakmai tapasztalat, barista képzettség

Amit kínálunk

Munkaidő: 5 nap H-P 12:00-20:00 Szo-V 8:00-18:00
Amit kínálunk: BIZTOS háttér (pontos kifizetés, bejelentés, fizetett szabadság), EMBERI munkaidő és munkafeltételek, KEDVES törzsvendégek, JÓ csapat, CSALÁDIAS hangulat, KELLEMES környezet, EGÉSZ ÉVES foglalkoztatás.
Bér: 300.000-350.000 Ft (nettó) + napi meleg ebéd

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Andrássy út szívében egy zöld oázis, ahol a vendégeink nem csak jókat ehetnek, hanem jól is érezhetik magukat. Fő profilunk az ebédeltetés, de cateringben is otthon vagyunk, ill. a büfénkben is ínycsiklandó finomságok várják a vendégeinket. Kiváló alapanyagokból, szívvel-lélekkel készült ételek, mindig frissen, változatos kínálattal, HÚSOS, VEGA, VEGÁN és ÉRZÉKENY változatban is, bőséges adagokkal, megfizethető áron helyben fogyasztással és elvitelre is.

Jelentkezés FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.