MVM Partner Zrt.
Az MVM Partner Zrt. az MVM Csoport egyedüli villamosenergia-nagykereskedője, a hazai energiapiac meghatározó szereplője, emellett az európai régióban összesen 20 országban rendelkezik kereskedelmi engedéllyel és működtet mérlegköröket, de határainkon túl kizárólag nagykereskedelmi tevékenységet végez. Az MVM Partner Zrt. az MVM Csoport egyedüli villamosenergia-nagykereskedője, a hazai energiapiac meghatározó szereplője, emellett az európai régióban összesen 20 országban rendelkezik kereskedelmi engedéllyel és működtet mérlegköröket, de határainkon túl kizárólag nagykereskedelmi tevékenységet végez.

Proprietary kereskedő

Feladatok

  • Önálló döntés alapján, határidős villamosenergia kereskedelmi tranzakciók megkötése a hazai és 19 európai piacon
  • CO2 és szén kereskedelmi tranzakciók megkötése
  • Új kereskedelmi stratégiák kidolgozása, fejlesztése
  • A megkötött piaci tranzakciókból összeálló pozíciók portfóliójának eredményes menedzselése
  • Határkeresztező kapacitás aukciókon történő eredményes részvétel és a megszerzett kapacitások aktív és eredményes kezelése
  • Piacelemzési feladatok megfogalmazása és elvégzése, piaci információk gyűjtése
  • Balkán régiós tenderek koordinálása
  • Versenytársak tevékenységének figyelemmel kísérése

Amit kérünk

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Proprietary jellegű kereskedési ismeretek, commodity termékismeret (villamosenergia, szén, földgáz, CO2)
  • Pénzügyi ismeretek
  • MS Excel erős ismerete
  • Precizitás, stressz tűrő képesség
  • Kiváló elemzői és döntéshozói képesség
  • Min. 2-3 év szakmai tapasztalat commodity vagy pénzügyi termékek kereskedésével

Előnyt jelent

  • Commodity vagy pénzügyi piaci kereskedelmi tanfolyamon való részvétel
  • Horvát / szerb / román / bolgár nyelv ismerete
  • VBA ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapján prémium
  • 13. havi bér
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztár, egészségpénztár, kockázati balesetbiztosítás)
  • Modern, színvonalas irodai környezet, kiváló infrastruktúrával
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (belső képzési program, tréningek, konferenciák)
  • Csoportszintű, valamint vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bróker
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs