Projektvezető közép- és kisfeszültségű üzletág – Hatvan

Heves megye
Forest-Vill Kft.

Projektvezető (közép- és kisfeszültségű üzletág)  Hatvan
 A Forest-Vill Kft. 2015-ben alakult villamosipari és energetikai megoldások megvalósítására szakosodott vállalkozás, mely az elmúlt 8 évben vállalatcsoporttá fejlődött. Biztos hátteret, változatos feladatokat és karrierépítési lehetőséget nyújtunk egy folyamatosan és dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál, mely Magyarország egyik meghatározó energetikai piaci szereplőjévé kíván válni.Az üzletág fő feladataihoz a közép- és kisfeszültségű, valamint a közvilágítási hálózatot érintő tervezési, kivitelezési és elosztóhálózati projektek megvalósítása, valamint ugyanezen feszültségszintekhez tartozó gallyazási tevékenység tartozik.

Főbb feladatok, munkák

  • Kivitelezői ajánlat műszaki tartalmának összeállítása
  • Szakági előkészítési munkában való részvétel – alvállalkozói és beszállítói pályáztatás (ajánlatkérés, kapcsolattartás, kiértékelés, döntéshozatal segítése)
  • Tervek felülvizsgálata
  • Projektek lebonyolítása, vezetése, helyszíni munkaterületek ellenőrzése
  • Projekt pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, folyamatos felügyelete
  • Műszaki egyeztetés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Projektvezetésben szerzett gyakorlat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek: Microsoft Office programok (Excel)
  • Jogosítvány
  • Problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Önállóság, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Felelős Műszaki Vezető jogosultság MV-VI területen
  • Villamosenergetikai építmények tervezése jogosultság EN-VI területen

Amit kínálunk

  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Önálló munkavégzés
  • Csoportos egészségügyi biztosítás
  • Céges gépjármű
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Hatvan (telephely)