Feladatok

  • Kijelölt projekt teljes körű összefogása, koordinációja
  • Szállítók versenyeztetése, ártükör készítés
  • Kivitelezők helyszíni irányítása
  • Ütemterv készítése, aktualizálása (MS projectben)
  • Ingatlanfejlesztési projektek műszaki elemzése, heti riportok készítése
  • Megbeszélések, egyeztetések, kooperációk vezetése, jegyzőkönyv/emlékeztető összeállítása
  • Ingatlanfejlesztéshez kapcsolódó szerződések folyamatos ellenőrzése
  • Hatósági egyeztetések, engedélyek beszerzésében való részvétel
  • Műszaki átadás-átvételben való részvétel
  • Papír alapú és elektronikus nyilvántartás

Elvárások

  • Projektvezetői tapasztalat (ingatlanfejlesztésben)
  • Építész felsőfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeret (Excell, Word, Outlook)
  • MS Project ismeret
  • ArchiCAD, AutoCAD ismeret
  • Precizitás
  • Erős adminisztrációs készség
  • Proaktív, határozott, hatékonyságot szem előtt tartó hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljesítmény orientált bejelentett jövedelem, alapjuttatás + sikerdíj megegyezés szerint
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, laptop, mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ingatlanfejlesztéssel, ingatlanüzemeltetéssel foglalkozó cégcsoport

Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, referenciáit ha van, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.