Feladatok

  • Építkezési projekt teljes körű vezetése
  • Határidők és minőségügyi előírások betartása
  • Ügyfél igényeinek felmérése
  • Előírások és szabványok megfeleltetése
  • Projektcsapat koordinálása és szakmai támogatása

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnök BSc diploma
  • 3-4 év szakmai tapasztalat
  • Projekt koordinációban szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Építésvezetési tapasztalat
  • Víz- és fűtésrendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Izgalmas, kihívás jelentő projektek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Nemzetközi partnercégünk nyíregyházi irodájába keres jelenleg új kollégát!
A cég már hosszú ideje jelen van a piacon és több országban is hatalmas sikereket ért el. Kiemelt figyelmet fordítanak a minőségre és a munkavállalói elégedettségre, ezzel is biztosítva a folyamatos sikereket és növekedést. Ha egy stabil és támogató munkahelyet keresel, ahol értékelik a kreativitást, a problémamegoldó képességet  és a szakmai fejlődést, várjuk a jelentkezésed!

Cégnév: MunKaland Magyarország Kft.