Feladatok

  • Építési projektek műszaki irányítása
  • Projektek műszaki előkészítése
  • Alvállalkozói és szerződés előkészítés,
  • Feladatok priorizálása, projekt előrehaladásának nyomon követése, idő-, költség- és erőforrás terv készítése, megvalósítása
  • Pénzügyi teljesítés felügyelete
  • Kivitelezési folyamatok menedzselése
  • Egyéb műszaki projektvezetői feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú építőmérnök, építészmérnök  végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai gyakorlat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, határozottság, következetesség,
  • Jó szervező készség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • versenyképes jövedelem
  • utazási költség hozzájárulás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

A "jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát bérigénnyel megjelölve.

Cégnév: GB Group Kft.