TRV Zrt.
Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.

Projektvezető

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Projektek megvalósításához szükséges anyagi és emberi erőforrások megtervezése és menedzselése
  • Projektek megvalósulásának folyamatos nyomon követése, koordinálása, dokumentálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, külső partnerekkel, hivatalokkal, hatóságokkal
  • Projektekben akár operatív részvétel is
  • Pályázati anyagok összeállítása, beadása, koordinálása
  • Jelentések, beszámolók készítése, projekt dokumentáció vezetése

Téged keresünk, amennyiben,

  • Büntetlen előélet
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat projektvezetői munkakörben
  • Felsőfokú végzettség gazdasági/ műszaki/ IT területen
  • Alapvető vezetői, szervezői ismeretek
  • MS Office, MS Project ismerete
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség, konstruktivitás,
  • Kiváló tárgyaló készség, asszertív kommunikáció
  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság, analitikus gondolkodás, gyors lényeglátás
  • B” kategóriás vezetői engedély

Előnyként vesszük, ha van:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • EPTK, EPTK FAIR, EKR felületek kezelése
  • Közbeszerzési referensi végzettség
  • Az iparág ismerete
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Agilis projekt szemlélet

Miért éri meg csatlakozni hozzánk?

  • Csatlakozás egy nyitott csapathoz
  • Támogató-bevonó légkör
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás

Kiegészítő információk

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével. Munkavégzés helye: Szolnok vagy Debrecen

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment

Amennyiben az állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintás után betöltődő TRV Zrt. karrier oldalon a hirdetési szöveg alján látható "Jelentkezés" gomb segítségével tudja eljuttatni hozzánk.