Adecco Kft.

Veszprémi autóipari partnercégünk a gyárukban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódott. A keresett munkavállaló a telematikai projekteken dolgozna.

Projektmérnök

Miért érdemes jelentkezned?

  • Magán egészségbiztosítás (Medicover)
  • Személyre szabott tehetséggondozási program
  • Fix 13.havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria

Mik lesznek az elvégzendő feladatok?

Projektekkel kapcsolatos tevékenységek:

  • Új termékek bevezetése, koordinálása, gyártási koncepciók kialakítása
  • A rábízott projekt ütemtervének elkészítése (level 2)
  • Gyártóeszközök specifikációjának elkészítése (projekt budget figyelembevételével)
  • Gyártósorok üzembe helyezése/áttelepítése (műszaki dokumentációk elkészítése)
  • Beszállítók felügyelete/irányítása
  • Gyártósorok automatizálási szintjének fejlesztése (robot/cobot integráció)
  • Projektmegbeszélések szervezése és levezetése
  • A projekt képviselete külső/belső partnerek előtt
  • Gyártás támogatása a gyártás felfuttatási időszakában

Általános projektvezetési feladatok:

  • Új gyártóberendezések bevezetésének/meglévő gyártóberendezések koncepcionális átalakításának irányítása
  • Szakmai együttműködés más üzletágakkal

Akkor jelentkezz, ha:

  • Gépész, mechatronikai vagy villamosmérnöki végzettség
  • Min. 3 év sorozat gyártásban (preferáltan autóiparban) eltöltött gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban, szóban egyaránt)
  • Gyártástechnológiák ismerete (elektronikai és szerelési technológiák)
  • Érdeklődés az elektronika világa iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Indusztrializációban szerzett gyakorlat
  • SAP ismeret
  • Szerszám/gépkonstrukciós ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment

Kérlek önéletrajzod csatolásával jelentkezz!

Cégnév: ADECCO Kft.