Feladatok

  • Engedélyezési dokumentációk összeállítása, kiserőművi engedélyek megszerzése.
  • Építési- és vezetékjogi engedélyeztetési eljárások menedzselése.
  • Szakhatóságokkal történő műszaki egyeztetés.
  • Erőművek üzembehelyezési eljárásának lefolytatása.
  • Egyéb szükséges hatósági engedélyek megszerzésének koordinálása.
  • Szoros együttműködés a szakági kollégákkal pl.: tervezés, kivitelezés

Elvárások

  • Műszaki vagy természettudományi területen szerzett felsőfokú végzettség.
  • Legalább 1 éves, hasonló területén szerzett munkatapasztalat (megújuló energia, energetika).
  • Építési és használatbavételi engedélyek megszerzéséhez szükséges dokumentációk összeállításában szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs képesség – tervezőkkel, hatósággal.
  • Projektszemlélet, céltudatosság, problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

  • AutoCAD és PVsyst, PVcase, EPlan tervezőprogramok felhasználói szintű ismerete.
  • Visszwatt védelemmel ellátott napelemes rendszerek és ipari méretű akkumulátoros energiatárolók tervezésében, engedélyeztetésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat.
  • Angol középfokú nyelvtudás.
  • „B” kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Innovatív energetikai beruházásokban való részvétel.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Fiatalos összetartó csapat.

Céginformáció

Az Electron Holding Zrt. egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi szinten is terjeszkedő, energia infrastruktúra fejlesztő és beruházó cégcsoport, amely a közép-keleti európai és a balkáni régióban tevékenykedik. Innovatív megoldásokkal és jelentős volumenű beruházásokkal élén járunk a környezetbarát és fenntartható energetikai átmenet elősegítésében. Csatlakozzon hozzánk Projektmérnök munkakörbe, hogy tagja lehessen egy szakértői csapatnak, amely élen jár a megújuló energia megoldások fejlesztésében és megvalósításában.

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Electron Holding Zrt.