Feladatok

VILÁGÍTÁSTECHNIKA-i Projekt Menedzserként, Nyugat-Magyarország területén, az lesz a küldetésed, hogy egy stabil 100 % magyar tulajdonban levő világítástechnikai cég értékesítési csapatának elhivatott tagja legyél. Feladataid lesznek: folyamatos kapcsolattartás tervezőkkel, kivitelezőkkel, beruházókkal, egyéb partnereinkkel. Új vevők, projektek felkutatása, igény felkeltése, rendelések generálása. Termékértékesítés-, márka-, és cégképviselet világítástechnikai területen. Esetenként árajánlatok készítése, ügyfeleink maximális kiszolgálása, valamint megkeresések, rendelések kezelése B2B webáruházon keresztül.
A Budapesten található Hunilux Kft.  egy 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás, ami több, mint 30 éve van jelen világítástechnikai nagykereskedőként, a magyarországi piacon. Ez idő alatt szakterületünk meghatározó és stabil piaci szereplőjévé váltunk. Hiszünk abban, hogy a legjobb termékeket a legjobb áron kínálva egy hosszútávú bizalmi kapcsolatot építhetünk ki az ügyfelekkel. Büszkék vagyunk arra, hogy hozzájárulhatunk megrendelőink sikereihez és eredményeihez.
Teljes munkaköri képzést biztosítunk és elkötelezettségért, kitartásért cserébe egy olyan hosszútávú munkakörben tudsz kibontakozni, ahol együtt valósíthatjuk meg álmainkat és küldetésünket. Ha úgy érzed, hogy értékes tagja szeretnél lenni csapatunknak és jövőbeli eredményeiddel támogatni tudod ezek beteljesülését, akkor mindenképpen jelentkezz hozzánk, hogy mihamarabb felvehessük a kapcsolatot veled!

Elvárások

  • Közép- vagy Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Világítástechnikai termékek projektértékesítésében megszerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemléletmód, üzleties megjelenés
  • Erős kommunikációs képességek, nyitottság
  • Vidám személyiség, csapatjátékos
  • Személygépjármű vezetési gyakorlat, B kat. jogosítvány
  • Biztos felhasználói informatikai ismeretek
  • SAP Business One ismerete előny
  • DIALux EVO ismerete
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Előnyt jelent, ha beszélsz angolul

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Hunilux Kft.