Projektmenedzser Palyázati koordonació és monitoring szervezet

Pest megye

Feladatok

  • támogatást nyújt a kiemelt társasági, valamint kiemeltnek minősített fejlesztési projektek koordinálásában, előkészítésében és megvalósításának felügyeletében: részt vesz a folyamatos kontrollban, belső információs csatornát alakít ki és működtet, a felmerülő problémák kiküszöbölésére intézkedéseket kezdeményez,
  • koordinálja a Projektkoordinációs és monitoring igazgató hatáskörébe tartozó rövid-, közép- és hosszú távú döntések előkészítését,
  • részt vesz a hatáskörébe utalt, kiemelt társasági projektekhez kapcsolódó beszerzési eljárások, szerződéskötések, azok jogszabályban és támogatási szerződésben előírt követelmények szerinti megvalósításának felügyeletében,
  • irányítja és koordinálja a szükséges külső szerződések (kivitelezői, tervezői, közbeszerzési, stb.) előkészítését, megkötését, továbbá a MÁV Zrt. érintett szervezeteivel együttműködve koordinálja a külső közreműködők, tanácsadók munkáját,
  • biztosítja a hatóságok, hivatalok, önkormányzatok, politikai és társadalmi szervezetek felé szükséges külső és belső kapcsolattartást, kommunikációt és koordinációt.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség (elsősorban műszaki, közgazdasági, projektmenedzsment területen szerzett diploma),
  • 5 év szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások és belső utasítások ismerete,
  • projekt megvalósítási módszertanok ismerete,
  • projekt menedzsment ismeretek,
  • irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • komplex, üzleti szemléletmód,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • önállóság,
  • kezdeményező készség,
  • jó írásbeli-és szóbeli kommunikációs készség,
  • stressz- és konfliktustűrő képesség,
  • döntésképesség.

Előnyt jelent

  • infrastrukturális projektek életciklus alapú végrehajtásában szerzett irányítói tapasztalatot.
  • európai uniós finanszírozási rendszerek területén szerzett tapasztalatot.

Amit kínálunk

  • stabil, biztos munkahely,
  • barátságos csapat,
  • SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • önkéntes nyugdíjpénztári támogatás,
  • önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás,
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére, szabályozás szerint a családtagok részére is,
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség munkavállalóink részére.

Munkavégzés helye

Budapest

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

2024. 10. 20.

Céginformáció

Szeretsz projektekkel foglalkozni és folyamatosan nyomon követed a kapcsolódó jogszabályi változásokat? Ha több projekt megvalósítási módszertan is van a tarsolyodban és szívesen felügyeled és támogatod a rád bízott projektek előrehaladását, várjuk jelentkezésed!

A MÁV Zrt. Pályázati koordináció és monitoring szervezetének feladata a potenciálisan elérhető uniós, és célzott költségvetési források elnyerése és lehívása érdekében az aktuális információk összegyűjtése és a jogszabályi környezet folyamatos monitorozása. Az szervezet csoportszinten képviseli a vállalatcsoportot a pályázatokkal kapcsolatban az érintett irányító hatóságok felé, nyomon kíséri a projektcélok időbeni megvalósulását, információt nyújt, valamint támogatja az egyes szervezeti egységeket a források felhasználhatóságának szabályairól.