Feladatok

  • olyan építőmérnök- vagy építészmérnök kollégát keresünk, aki rendelkezik projektmenedzseri, valamint irodaépületek üzemeltetésében szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalattal;
  • irodaüzemeltetéssel kapcsolatos feladatok koordinálása, eszkalálása
  • projektmenedzserként összefogja a projekthez tartozó mérnököket, szakági kollégákat;
  • folyamatosan ellenőrzi a projektet, státusz jelentéseket készít a vezetőség számára;
  • A kijelölt szakmai projektmunkák irányítása, támogatása, valamint a kiemelt karbantartások és javítások előkészítése
  • Részvétel az ajánlati dokumentációk műszaki és gazdasági tartalmú részeinek feldolgozásában, értékelésében, véleményezésében
  • Az összegyűjtött információk alapján döntéshozatali előkészítő dokumentációk összeállítása
  • A vállalkozók munkájának koordinálásában való részvétel, szerződéses kötelezettségeinek figyelemmel kísérése és a betartatása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A társaságnál működő integrált irányítási rendszer előírásainak alkalmazása

Elvárások

  • Építőmérnök – vagy építészmérnök végzettség (lezárt tanulmányok)
  • Műszaki területen, projektmenedzsmentben szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • AUTOCAD ismerete
  • Analitikus elemzői képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Felhasználói szintű ismeretek (MS Office), erős Excel-tudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • A hatályos jogszabályi és szabványi előírások, munkavédelmi előírások naprakész ismerete

Előnyt jelent

  • konkrét projektről referencia, amelyet koordinált
  • műszaki témákban való jártasság
  • üzemeltetési tapasztalat
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • Lendületes csapat, támogató munkahelyi légkör, modern munkakörülmények
  • Szakmai kihívások, értékteremtő fejlődési lehetőségek
  • Meghatározó szerep kiemelt fontosságú üzemeltetési projektekben
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Teljes munkaidő, általános munkarend
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Társaságunk 100 % magyar, állandó tulajdonosokkal rendelkező, több mint 20 éve az építőipar területén működő társaság. A KIVING Kft. fő tevékenységét az állami vagyoni körbe tartozó ingatlanok üzemeltetési feladatainak ellátása képezi. Különböző területek összehangolt munkája hozza számunkra az eredményeket.
Keressük azt a kollégát, aki az alapelveinknek megfelelően, kellő dinamizmussal és szorgalommal képes elvégezni a feladatokat és ezzel hozzájárul Társaságunk további fejlődéséhez és egy kiváló csapat tagjává válhat.

Kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, amelyben szerepel a bruttó bérigénye a KIVING Kft. részére kizárólag a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a), b) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.