Focus Consulting Kft.

Projektmenedzser [IJ-BPM23]

Megbízónk

Magyar tulajdonban lévő, ikonikus épületek fejlesztésével- és üzemeltetésével foglalkozó ügyfelünk részére keresünk az ingatlanfejlesztés minden fázisában jártas projektmenedzsert (terveztetés, engedélyeztetés, generálkivitelezők tendereztetése majd menedzselése.).
Amennyiben szívesen csatlakoznál egy családias hangulatú, mindeközben dinamikusan fejlődő vállalathoz, rendelkezel minimum 5 éves projektmenedzseri tapasztalattal, akkor várjuk a jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák, felújítási projektek menedzselése
  • Egyeztetések lebonyolítása a tervezőkkel, kivitelezőkkel, bérlőkkel
  • Költségbecslés készítése
  • Árajánlatok kérése, ajánlatadók versenyeztetése, ártükör készítése
  • Áralkuk lebonyolításában közreműködés
  • Műszaki előkészítés, döntés előkészítés
  • Tervezői, építési ellenőri, kivitelezői szerződések előkészítése, véleményezése, a megkötés koordinálása
  • Közreműködés a műszaki tartalom pontos meghatározásában
  • Terveztetés műszaki paramétereinek meghatározása, tervegyeztetés, eltérések esetén jelzés és beavatkozás
  • Helyszíni kooperációk vezetése, jegyzőkönyvezése
  • Kivitelezés ellenőrzése és átvétele; alvállalkozók koordinálása a projektek megvalósításában
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Projektek pénzügyi ellenőrzése
  • Tűz- és munkavédelmi előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatóságokkal és közművekkel történő egyeztetések
  • Szakhatósági engedélyek beszerzése, azok koordinálása, ha szükséges

Követelmények:

  • Szakirányú építész- vagy építőmérnöki végzettség
  • Minimum 5 éves projektmenedzseri tapasztalat ingatlanfejlesztő cégnél (iroda fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat előnyt jelent.)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Helyszíni kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • A piaci árak ismerete
  • Határozott és dinamikus személyiség
  • Jó kommunikációs készség, megbízhatóság, terhelhetőség

Amit megbízónk kínál:

  • Nagyszabású, több milliárd HUF költségvetésű projektek menedzselése
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias és emberközpontú munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök