Feladatok

- Teljes projektek levezetése az előkészítéstől a lezárásig
- Projektek műszaki tervezése, előkészítése
- Potenciális alvállakozók felkutatása
- Meglévő alvállalkozók versenyeztetése, kontrollálása
- A projektek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatok nyomonkövetése
- Projektek munkaterületi felügyelete, levezetése és az adott munkafolyamatok koordinálása
- A projektek dokumentálása, pénzügyi tervezése

Elvárások

- Gépészmérnök vagy releváns mérnöki végzettség
- Kiváló szervezőkészség
- Határozott fellépés
- Jó kommunikációs készség
- Önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

- Tervezőprogram ismerete (AutoCAD, Solidworks, Solidedge)
- Minőségügyi ismeretek
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Egyéb céges juttatások
- Változatos feladatok
- Fiatalos környezet
- Családias légkör

Céginformáció

Családi vállalatunk 2014-es alapítása óta, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalatként, acél illetve alumínium tartály- és edényrendszerek készítésében nyújtunk személyre szabott megoldást ügyfeleink számára.
Vállaljuk többek között élelmiszer- és vegyipari rendszerek elkészítését, tartályparkok komplett csőszerelését, rozsdamentes feljárók és kezelőjárdák kivitelezését, veszélyes folyadékok és olvadékok tárolására szolgáló tartályok gyártását, illetve mindezek helyszíni javítást és telepítést.
Ügyfeleink elképzelésének megvalósításához szakértelmünkkel járulunk hozzá. Mindennapi munkánk során célunk, hogy megrendelőink számára személyre szabott, egyedi igényeinek megfelelő, tartós megoldást nyújtsunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát! Amennyiben elérhető az önéletrajz angol nyelven is, kérjük csatolja azt is!