Feladatok

  • Eszközök és berendezések gyártásához kapcsolódó projektek vezetése, kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Projektterv és team összeállítása
  • Gyártási és konstrukciós igény indítása
  • Fejlesztési projektek indítása és zárása
  • Gépek átvételében való részvétel
  • Árajánlatok és követelményleírások jóváhagyása
  • Fejlesztési ötletek kidolgozása, megvalósítása
  • Mintagyártás indítása
  • Műszaki dokumentáció biztosítása

Elvárások

  • Villamos- vagy gépészmérnök végzettség
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Esetenként külföldi utak vállalása (alkalmanként 1-2 hét időtartam)
  • Rugalmasság, problémamegoldó-képesség, önállóság

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

Mi a maxonnál hiszünk abban, hogy egy csapatként, minden felmerülő feladatot meg tudunk oldani! Számos rendezvény segíti, hogy munkatársaink jól érezzék magukat nálunk és csapatunk még összetartóbb legyen. Családias környezetet biztosítunk munkatársainknak, ahol érték az emberség és odafigyelünk egymásra. Folyamatosan bővülő termékkörünk és a nemzetközi környezet pedig lehetőséget teremt az egyéni fejlődésre. Több iparág számára szállítjuk magas minőségű termékeinket, ami támogatja működésünk stabilitását.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A maxon motor svájci tulajdonú vállalat több, mint 400 főt foglalkoztató, folyamatosan bővülő, 20 éves veszprémi termelőüzemébe precíziós villanymotor és részegységek gyártásához keresünk munkatársat.